Другий етап Національного проекту регіонального розвитку України

Аналізуючи результати першого етапу Національного проекту регіонального розвитку України виникла потреба у зміні підходів. У зв’язку з чим проект міняє формат. У процесі розробки інформаційний портал з дорожньою картою проекту. Залучаються нові партнери (консалтингові компанії, інвестиційні компанії, інвестиційні фонди, банки, преса). Готуються меморандуми про співпрацю з профільними міністерствами України.

Результати проведення Першого етапу Національного проекту регіонального розвитку України

Наприкінці 2013 року прийшла ідея створити проект в рамках якого провести ряд заходів по ідентифікації регіональних інвестиційних проектів (в т.ч. інфраструктурних), визначити проблеми з їх реалізацією та залучити інвестиційні кошти світових фондів. Протягом листопада 2013 – травня 2014 року було проведено заходи майже у всіх західних та центральних областях України. Аудиторія складалася в основному з представників малого та середнього бізнесу (за результатами опитування виручка від реалізації від 500,0 тис.  до 100,0 млн.грн.).

Количество газа в ПХГ Украины достигло 16 млрд куб. м

В украинских подземных хранилищах газа (ПХГ) по состоянию на 7 сентября 2014 г. находится 16,0 млрд куб м природного газа. Об этом говорится в сообщении пресс-службы ПАО “Укртрансгаз”.

“Закачка природного газа проходит в оптимальном технологическом режиме и согласно плану”, – комментируют в “Укртрансгазе”.

Всемирный банк перечислил Украине 500 на развитие финсектора

Минфин Украины получил средства Первого займа на политику развития в финансовом секторе в сумме 500 миллионов долларов в рамках Соглашения между Украиной и Международным банком реконструкции и развития, подписанного 8 августа 2014 года.

Об этом говорится в сообщении министерства.