Другий етап Національного проекту регіонального розвитку України

Аналізуючи результати першого етапу Національного проекту регіонального розвитку України виникла потреба у зміні підходів. У зв’язку з чим проект міняє формат. У процесі розробки інформаційний портал з дорожньою картою проекту. Залучаються нові партнери (консалтингові компанії, інвестиційні компанії, інвестиційні фонди, банки, преса). Готуються меморандуми про співпрацю з профільними міністерствами України.

В рамках проекту «Національний проект регіонального розвитку України» та Бізнес-клубу «ROADREAM» на базі компанії FM Consult LTD відкривається Тренінговий центр, цільовим сегментом якого будуть представники малого та середнього бізнесу, а також студенти. 

Суть проекту полягає у проведенні семінарів, тренінгів, дискусійних клубів та площадок у всіх обласних центрах України на тему: фінансова обізнаність, інвестиції, фінансові інструменти, регіональний розвиток, оптимізація бізнес процесів, технології продажу, інтернет-технології/продаж/бізнес, інноваційні технології, енергоефективність, особистий розвиток, школа лідерства, та інші теми. 

Метою проекту є

  • показати представникам малого та середнього бізнесу можливості розвитку власного бізнесу,
  • розкрити способи залучення ресурсів та інвестицій; 
  • розказати про шляхи оптимізації діяльності
  • розкрити суть фінансових інструменти, які існують у сучасному світі;
  • визначити проблеми регіонів;
  • ідентифікувати інфраструктурні проекти з подальшим залученням під ці проекти інвестицій;
  • побудувати платформу для обговорення та вирішення актуальних питань, щодо розвитку бізнесу та його взаємодії з державою;
  • налагодження співпраці між бізнесом та державою.

Всі тренінги та івенти проводяться на платній основі. Ціна формується від формату проведення, рівня тренера та місця проведення. Платна форма обов’язкова з метою фільтрування несвідомих представників бізнесу та шукачів «халяви». 

Значна частина отриманих коштів буде направлена на розробку безкоштовних тренінгів для студентів вузів та школярів старших класів. 

Запрошуємо усіх бажаючих до співпраці.